Trans Sat - kamery, alarmy i wideodomofony
Nie trać swojego czasu zadzwoń do nas, a nasza firma doradzi, zaprojektuje i zainstaluje
trans.sat@wp.pl
729 - 045 - 145

Alarmy

Integra 64 niezawodne alarmyMontaż systemu alarmowego - WarszawaWykonujemy systemy zabezpieczania technicznego (potocznie zwane alarmy) dla klientów indywidualnych, instytucji państwowych, przedsiębiorstw. Działamy na terenie miasta Warszawa oraz całego województwa mazowieckiego. Staramy się doradzać w podejmowaniu decyzji tak aby klienci w łatwy i przejrzysty sposób korzystali z systemów alarmowych oraz czuli się w pełni bezpieczni.

Ochrona najbliższych nie jest rzeczą prostą, szczególnie dziś, kiedy w tak szybkim tempie wzrasta przestępczość. Jedną z metod jest posiadanie dobrego alarmu, który nie tylko przestraszy włamywaczy, ale także zawiadomi wykwalifikowaną ochronę, które pojawi się na miejscu interwencji przed policją.

Warszawa - montaż centali alarmu w domu jednorodzinnymNa jakie właściwości systemu zabezpieczeń należy zwrócić uwagę porównują alarmy różnych firm?

Przede wszystkim alarm powinien być dopasowany do potrzeb. Aby móc zaprojektować skutecznie działający system alarmowy, należy uwzględnić wiele czynników jak: położenie ochranianego obiektu, stopień zagrożenia, przyzwyczajenia mieszkańców, inne uwarunkowania techniczne i personalne tj: posiadanie małych dzieci lub zwierząt.

Nowoczesne alarmy domowe są złożoną instalacją, która zbudowana jest z szeregu elektronicznych urządzeń stanowiących razem całość. Nawet z pozoru niewymagające specjalistycznej wiedzy montażowej, wideodomofony mogą zostać włączone do tak zaprojektowanego systemu. Od każdego z tych elementów, zależeć będzie efekt końcowy, czyli skuteczność systemu alarmowego.

Nasze systemy alarmowe obsługują od kilku do kilkuset elementów. Instalowane alarmy mogą być sterowane w tradycyjny sposób z klawiatury lub też poprzez wiadomości SMS, Internet po przez aplikacje mobilne na: Smartfony, laptopy czy tablety.

 

alarmy - montaż klawiatury w mieście Warszawa


Oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają integrację alarmu z innymi systemami w budynku i na posesji: kamery, napędy. Dzięki takim rozwiązań mogą Państwo sterować wszystkimi urządzeniami wygodnie z jednego miejsca, a ich działanie jest ułożone w logiczną sekwencję zdarzeń. Jeśli posiadają Państwo pytania lub wątpliwości. Bezpłatny dojazd na terenie miasta Warszawa i jego okolic. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie, na którym odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepszy system alarmowy do Państwa domu lub firmy.

 

 

Alarm - przykładowe rozmieszczenie w budynku

 

źródło: www.mieszkajbezpiecznie.pl/symulator-tsi

 

Devilart - strony internetowe dla firm