Nie trać swojego czasu zadzwoń do nas, a nasza firma doradzi, zaprojektuje i zainstaluje
trans.sat@wp.pl
729 - 045 - 145

Alarmy

Integra 64 niezawodne alarmyMontaż systemu alarmowego - WarszawaWykonujemy systemy zabezpieczania technicznego (potocznie zwane alarmy) dla klientów indywidualnych, instytucji państwowych, przedsiębiorstw. Działamy na terenie miasta Warszawa oraz całego województwa mazowieckiego. Staramy się doradzać w podejmowaniu decyzji tak aby klienci w łatwy i przejrzysty sposób korzystali z systemów alarmowych oraz czuli się w pełni bezpieczni.

Ochrona najbliższych nie jest rzeczą prostą, szczególnie dziś, kiedy w tak szybkim tempie wzrasta przestępczość. Jedną z metod jest posiadanie dobrego alarmu, który nie tylko przestraszy włamywaczy, ale także zawiadomi wykwalifikowaną ochronę, które pojawi się na miejscu interwencji przed policją.

Warszawa - montaż centali alarmu w domu jednorodzinnymNa jakie właściwości systemu zabezpieczeń należy zwrócić uwagę porównują alarmy różnych firm?

Przede wszystkim alarm powinien być dopasowany do potrzeb. Aby móc zaprojektować skutecznie działający system alarmowy, należy uwzględnić wiele czynników jak: położenie ochranianego obiektu, stopień zagrożenia, przyzwyczajenia mieszkańców, inne uwarunkowania techniczne i personalne tj: posiadanie małych dzieci lub zwierząt.

Nowoczesne alarmy domowe są złożoną instalacją, która zbudowana jest z szeregu elektronicznych urządzeń stanowiących razem całość. Od każdego z tych elementów, zależeć będzie efekt końcowy, czyli skuteczność systemu alarmowego.

Nasze systemy alarmowe obsługują od kilku do kilkuset elementów. Instalowane alarmy mogą być sterowane w tradycyjny sposób z klawiatury lub też poprzez wiadomości SMS, Internet po przez aplikacje mobilne na: Smartfony, laptopy czy tablety.

 

alarmy - montaż klawiatury w mieście Warszawa


Oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają integrację alarmu z innymi systemami w budynku i na posesji: kamery, napędy. Dzięki takim rozwiązań mogą Państwo sterować wszystkimi urządzeniami wygodnie z jednego miejsca, a ich działanie jest ułożone w logiczną sekwencję zdarzeń. Jeśli posiadają Państwo pytania lub wątpliwości. Bezpłatny dojazd na terenie miasta Warszawa i jego okolic. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie, na którym odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepszy system alarmowy do Państwa domu lub firmy.

 

 

Alarm - przykładowe rozmieszczenie w budynku

 

źródło: www.mieszkajbezpiecznie.pl/symulator-tsi

 

Inteligentne biuro - w jaki sposób zintegrować system alarmowy, kamery przemysłowe oraz wideodomofony z kontrolą dostępu?

Co róż można spotkać w prasie informacje dotyczące inteligentnego domu. Natomiast prócz wielu zwrotów reklamowych mało pisze się o jego praktycznym wykorzystaniu w codziennym życiu. Wiele ludzi zna tematykę inteligentnego domu, mimo to nie zdaje sobie sprawy, że systemy alarmowe, a, także kamery przemysłowe mogą być jego integralną częścią. Również nowoczesne wideodomofony powinny zostać dołączone do całego systemu, na którym będzie opierał się inteligentny dom. Dziś produkowane wideodomofony są wyposażone w szereg interesujących funkcji, które dają możliwość ich pełnej integracji z systemem kamer a, także instalacją alarmową. Dość istotną zaletą jest możliwość transmisji strumienia danych z kamery wideodomofonu do stacji znajdującej się w budynku bez użycia kabli - poprzez fale radiowe. Nowoczesny wideodomofon prześle nagranie wysokiej jakości nawet w nocy.

Sporo ludzi rozumie inteligenty dom jako zautomatyzowane zamykanie rolet zewnętrznych, automatyczne gaszenie świateł czy uruchamianie ekspresu z kawą. Oczywiście wymienione funkcje mogą mieć zastosowanie w inteligentnym domu. Mimo to, najistotniejszą funkcją inteligentnego domu jest bezpieczeństwo domowników, które schodzi na dalszy plan. Co jest bardzo dużym błędem. Kamery telewizji przemysłowej czy alarmy w obecnych czasach to już nie futurystyczny wymysł, a konieczność. Alarm zapewnia bezpieczeństwo ludzi w czasie pobytu w mieszkaniu. Jest to kluczowe w czasie snu, kiedy nasza czujność praktycznie nie funkcjonuje. Obecnie produkowane systemy alarmowe mogą być załączone nawet wtedy, kiedy są domownicy w domu. Jest to możliwe dzięki podziałowi systemu alarmowego na strefy, które mogą być oddzielnie załączane. W alarmach zakładanych przez naszą firmę można użyć różnego typu czujek. Najpopularniejsze PIRY są instalowane standardowo. Dodatkowo zalecamy, żeby alarm posiadał tzw. kurtyny, które są instalowane w oknach. To właśnie one dają możliwość aktywacji systemu alarmowego w czasie kiedy osoby są w budynku. Bezpieczny dom to nie tylko ochronna przed włamaniem. Istotny jest spokój domowników i blokada dostępu niechcianych osób. Dlatego tak ważnym elementem systemu są wideodomofony, które izolują naszą działkę przed nieproszonymi odwiedzającymi. Montaż wideodomofonu ma jeszcze jedną bardzo ważną funkcję. Zabezpiecza nasze pociechy przed wyjściem z posesji bez nadzoru opiekunów. Obecnie wytwarzane wideodomofony mają różnego typu opcje dodatkowe. Dzięki kontroli dostępu jesteśmy wstanie w łatwy i bezpieczny sposób otworzyć bramkę wyjściową wykorzystują kod liczbowy czy karty dostępu. Istnieje również opcja zastosowania pilota to zdalnego wyłączenia magnesu blokującego zamek w wideodomofonie. Trzeci element bezpiecznego domu to kamery telewizji przemysłowej, które oprócz ochrony przed włamywaczami pełnią funkcje dozoru nad budynkiem w czasie naszej nieobecności. Założone kamery monitoringu w domu mogą być użyte do dozoru naszych dzieci, które przebywają w innym pomieszczeniu niż rodzice. Równie często spotykaną funkcją kamer jest nadzór niań do dzieci, które opiekują się nimi podczas naszą nieobecności. Te 3 filary zintegrowane w jedną całość, stanowią podstawy inteligentnego domu. Samoczynnie włączane kamery telewizji przemysłowej w zadanych porach albo po detekcji ruchu przesyłają obraz w postaci wiadomości MMS na telefon zdefiniowanego użytkownika. Również użycie dzwonka w wideodomofonie może włączać kamery, które rejestrują obraz osoby stojącej przed posesją.
Devilart - strony internetowe dla firm