Trans Sat - kamery, alarmy i wideodomofony
Nie trać swojego czasu zadzwoń do nas, a nasza firma doradzi, zaprojektuje i zainstaluje
trans.sat@wp.pl
729 - 045 - 145

Certyfikaty

Firma Tran-Sat nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Dbamy o to, aby nasi pracownicy znali najnowsze rozwiązania dostępne na rynku. Dlatego tak ważne jest dla nas podnoszenie swoich umiejętności, co potwierdzają to poniższe certyfikaty.

 

Uczestniczyliśmy w wielu kursach, które dotyczyły montażu kamer przemysłowych oraz profesjonalnego montażu systemów alarmowych. Równie dużą wagę przykładamy do komfortowego obsługiwania zamontowanych przez nas systemów alarmowych. W miarę możliwości staramy się je integrować w jedną spójną całość, tworząc tzw. inteligentne domy. Dzięki temu zarządzanie zabezpieczeniami: alarm, kamery przemysłowe czy wideodomofony jest bardzo intuicyjne i przyjemne.

 

Stosowane przez naszą firmę rozwiązania należą do najlepszych na polskim ryku. Używamy tylko sprawdzonych podzespołów, które zostały już przez nas przetestowane w praktyce i inni Klienci nie zgłaszali z nimi problemów. Dlatego wybierając naszą firmę do montażu alarmu, wideodomofonu czy systemu kamer przemysłowych masz gwarancję idealnie wykonanej instalacji, która będzie działała bezawaryjnie przez wiele lat.

instalacje antenowe - certyfikat Vector wideodomofony - certyfikat profesjonalnego instalatora
certyfikat ukończenia szkolenia - poprawa sygnału GSM oraz montaż kamer przemysłowych certyfikat - montaż alarmów
instalacje elektryczne - certyfikat certyfikat - wzmacnianie sygnału GSM i LTE
Bosh - systtemy alarmowe - certyfikat certyfikat - instalacje antenowe w budynkach wielorodzinnych
certyfikat - nowoczesne instalacje antenowe certyfikat - instalacje TV
certyfikat: kontrola dostępu  

 

Devilart - strony internetowe dla firm