Trans Sat - kamery, alarmy i wideodomofony
Nie trać swojego czasu zadzwoń do nas, a nasza firma doradzi, zaprojektuje i zainstaluje
trans.sat@wp.pl
729 - 045 - 145

Instalacje antenowe

Firma Trans - Sat zajmuje się montażem, ustawianiem i serwisem anten satelitarnych oraz przeznaczonych dla telewizji naziemnych. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w zakresie instalacji anten. Wykonywane przez nas instalacje antenowe są dokonywane przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu pomiarowego, który jest niezbędny do prawidłowego ustawiania anteny i szybkiego diagnozowania usterek.

instalacje antenowe WarszawaOferujemy:

Wykonujemy:

Nasza firma montuje i ustawia anteny satelitarne do odbioru wszystkich platform cyfrowych, które dostępne są na Polskim rynku: NC+,Cyfrowy Polsat, Orange. Ponadto podczas instalacji anteny satelitarnej ustawiamy odbiór darmowych kanałów satelitarnych np TV TRWAM.

 

Pomagamy i doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej anteny, dekodera, osprzętu. Nasza firma wykonuje wszystkie usługi związane z antenami satelitarnymi. Nasze instalacje antenowe umożliwiają jednoczesne oglądanie programów satelitarnych na wielu telewizorach - tzw: multiroom.

 

Dodatkowo nasza firma może wykorzystać instalacje antenową do integracji systemów ochrony mienia. Nowoczesne alarmy można zintegrować w jedną całość z systemami kamer przemysłowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu na ekranie telewizora możemy sprawdzić zapis nagrań z kamery przemysłowej. Jeśli wyrażą Państwo chęć, dodatkowo możemy podłączyć obraz przekazywany przez wideodomofony. Wykonując integrację tych trzech urządzeń, mogą Państwo nimi wygodnie sterować z jednego miejsca w domu.

 

Montaż anteny satelitarnej na dachu Instalacja anteny satelitarnej i naziemnej dvbt na ścianie budynku Montaż anteny satelitarnej na kominie Instalacja antenowa - profesjonalne rozdzielenie sygnału
montaż anteny satelitarnej na dachu instalacja anteny satelitarnej i naziemnej dvbt montaż anteny satelitarnej na kominie instalacja
Zdjęcie przedstawia końcowy efekt montażu anteny satelitarnej na dachu budynku. Te rozwiązanie jest najczęściej stosowane w różnego rodzaju hotelach i punkach usługowych. Instalacja anteny satelitarnej na dachu zapewnia lepszy odbiór sygnału a także nie wpływa na walory wizualne budynku, które są dość istotne dla wszelkiego rodzaju hoteli i budynku z lokalami użytkowymi. Przedstawiamy końcowy efekt instalacji anteny satelitarnej i naziemnej DVB-T. Anteny zamontowane na maszcie pod balkonem w budynku wielorodzinnym. Takie rozwiązanie zapewniło doskonałą jakość obrazu. Sama instalacja antenowa dzięki umieszczeniu pod balkonem nie wpłynęła na komfort użytkowania balkonu. Najczęściej spotykany rodzaj instalacji anteny satelitarnej. Dodatkowo została zainstalowana antena do odbioru tradycyjnego sygnału, który umożliwia odbiór podstawowej liczby kanałów na wiele telewizorach. W tym wypadku nie ma potrzeby stosowania multiroomu lub switcha. Instalacja anteny satelitarnej to tylko jeden z elementów profesjonalnego przygotowania budynku do odbioru sygnału telewizyjnego. Jeśli chcemy wykorzystać jedną antenę satelitarną w wielu pomieszczeniach, należy wykonać odpowiednie rozprowadzenie sygnału. Dzięki temu zabiegowi będziemy mogli równocześnie oglądać programy telewizyjne w wielu pomieszczeniach. Tak przygotowana instalacja telewizyjna umożliwi bezproblemowe podłączenie wielu odbiorników telewizyjnych, na których obraz będzie krystaliczny.

 

Oferowane przez nas sprzęt i akcesoria są objęte 24 miesięczną gwarancją producenta. Dodatkowo udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na wykonany przez naszą firmę montaż.

 

Devilart - strony internetowe dla firm