Trans Sat - kamery, alarmy i wideodomofony
Nie trać swojego czasu zadzwoń do nas, a nasza firma doradzi, zaprojektuje i zainstaluje
trans.sat@wp.pl
729 - 045 - 145

Inteligentne domy

Ponad 10 letnie doświadczenie w branży daje nam możliwość integracji wszystkich systemów (alarmy, kamery, telewizję) które wykonujemy, co w dzisiejszych czasach bardzo ułatwia funkcjonowanie oraz oszczędza czas.

W łatwy sposób możemy sprawdzić stan budynku który nagle musieliśmy opuścić, po czym np. zamknąć rolety czy zgasić światło oraz zmienić temperaturę w budynku. Również zdalny podgląd budynku nie stanowi programu. Używane przez nas kamery IP umożliwiają monitoring budynku z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy tablet i dostęp do internetu.

Istnieją na rynku dedykowane systemy inteligentnych domów które wymagają bardzo rozbudowanych okablowań, specjalnych urządzeń i co za tym idzie bardzo wysokich kosztów.

Firma TRANS - SAT potrafi zintegrować sprawdzone i znane systemy (kamery, wideodomofony czy alarmy) które wcześniej nie miały nic wspólnego z takimi rozbudowanymi połączeniami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, rozbudujemy, unowocześnimy każdy system, zintegrujemy tak aby ilość codziennych zadań stała się mniejsza, by czuć się bezpieczniej i bardziej komfortowo !!!

 

 

Devilart - strony internetowe dla firm