Trans Sat - kamery, alarmy i wideodomofony
Nie trać swojego czasu zadzwoń do nas, a nasza firma doradzi, zaprojektuje i zainstaluje
trans.sat@wp.pl
729 - 045 - 145

Kamery IP, analog HD, HD-SDI

montaż kamery 360 stopni - WarszawaInstalacja systemu kamer należy do jednych z najczęściej stosowanych rozwiązań zabezpieczenia budynku lub posesji, które zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Są one równie chętnie wybierane jak alarmy. Dla tego bardzo ważny jest projekt, dobór okablowania a następnie urządzeń (kamery, rejestratora obrazu) które zarchiwizują nagrania, poinformują o niebezpieczeństwie, czy pokażą nasz zakład pracy. Jeśli mają Państwo wątpliwości na etapie projektowym, wystarczy do nas zadzwonić. Oferujemy bezpłatne konsultacje na terenie Warszawy i jej okolic. Nasza firma świadczy montaż kamer w województwie mazowieckim - Warszawa i jej najbliższe okolice.
 
kamera na podczerwień - miejsce montażu: WarszawaZe względu na szybki rozwój tej dziedziny instalacje stosowane dotąd czyli kamery analogowe, zostały wyparte przez urządzenia cyfrowe, których jakość jest nie porównywalna.
 
Mając okablowanie dostosowane do urządzeń analogowych rynek daje możliwości wykorzystania ich pod cyfrowe kamery - zwane systemami Analog HD lub HD-SDI.
 
Jeśli okablowanie budynku jest współczesne daje to o wiele więcej możliwości. Wtedy kamery mogą być oparte o rozwiązania IP HD, które potrafią zaskoczyć jakością nagrywanego obrazu. Istnieją na rynku rozwiązania dorównujące jakości materiałom HD emitowanym w telewizji cyfrowej.
 
Wykonując zupełnie nowe instalacje, zachęcamy do wybrania okablowania które w przyszłości umożliwi nam wybór jaki system kamer będziemy mogli zainstalować. Jeśli posiadają Państwo pytania lub wątpliwości, oferujemy bezpłatny dojazd na terenie miasta Warszawa i jego okolic. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie, na którym odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy jakie kamery wybrać do Państwa domu lub firmy.

 

Kamery - schemat HD-SDI

 

Kamery - schemat HD-SDI

 

Kamery - schemat CC TV IP

 

Kamery - schemat CC TV IP

 

Devilart - strony internetowe dla firm