Trans Sat - kamery, alarmy i wideodomofony
Nie trać swojego czasu zadzwoń do nas, a nasza firma doradzi, zaprojektuje i zainstaluje
trans.sat@wp.pl
729 - 045 - 145

Wideodomofony analogowe

Wideodomofony analogowe powstały na bazie tradycyjnych domofonów, które umożliwiały tylko przesłanie dźwięku pomiędzy kasetą domofonu a słuchawką, która znajdowała się w domu lub mieszkaniu. W wideodomofonach analogowych oprócz dźwięku następuje również przesył obrazu.

wideodomofony analogowe stacja bramowa

Stacja bazowa - wideodomofon analogowy

wideodomofony analogowe monitor

Wideodomofon analogowy - monitor


Przesyłany obraz w takim zestawie jest niższej rozdzielczości - wideodomofony analogowe znacznie ustępują pod tym względem ich cyfrowym odpowiednikom, w których obraz może być przesyłany w jakości HD.

 

Wideodomofony analogowe - specyfikacja przykładowego zestawu marki VIDOS

 

Marka wideodomofonów VIDOS to połączenie nowoczesności, ponadczasowego wzornictwa oraz niezawodnej funkcjonalności urządzenia. Wideodomofony analogowe firmy VIDOS są zaprojektowane w taki sposób, żeby sprostały wymaganiom klientów o najbardziej rozbudowanych wymaganiach.

Vidos - wideodomofon analogowy, przykładowy zestaw

Vidos - wideodomofon analogowy, przykładowy zestawWideodomofony analogowe firmy Vidos - to najwyższej klasy urządzenia. Zostały tak zaprojektowane, aby spełniały możliwie wiele funkcji. Wideodomofony tego producenta odznaczają się oryginalnym wzornictwem i różnorodnymi możliwościami rozbudowy. System ten dedykowany jest zarówno do instalacji w domach jednorodzinnych jak i w budynkach wielorodzinnych. Dla wygody użytkowników urządzenia te umożliwiają obsługę dwóch wejść. Takie rozwiązanie możliwa jest kontakt audiowizualny np. z dwoma furtkami oraz niezależne sterowanie elektrozamkiem w każdej z furtek.

Dodatkowo istnieje możliwość podłączenie kamery CCTV, zamiast drugiej stacji bramowej. Analogowy system wideodomofony może być rozbudowany o dodatkowe 3 monitory lub unifony, które w 100% zaspokajają potrzeby indywidualnego użytkownika systemu domofonowego. Funkcja podglądu w odbiorniku wideodomofonu zapewnia możliwość kontroli obszaru w polu widzenia kamery, która znajduje się w stacji bramowej, a także obrazu z dołączonej dodatkowej kamery CCTV.

Stacje bramowe zostały wykonane z najwyższej jakości metali. Wyposażone zostały w kamery z przetwornikiem 1/3" CCD, a także dobrej jakości podświetleniem LED IR, które umożliwia rozpoznanie osób znajdujących się przed kamerą wideodomofonu także w nocy. Podświetlana na niebiesko klawiatura to nie tylko nowoczesny wygląd, ale także możliwość dobrej widoczności przycisków w nocy. Obiektyw kamery regulowany jest w pionie i poziomie. Umożliwia to spersonalizowanie stacji do naszych indywidualnych preferencji. Wszystkie monitory marki Videos doskonale współpracują ze wszystkimi stacjami bramowymi systemów wideofonicznych Vidos.

wszystkie wpis

 

Devilart - strony internetowe dla firm