Trans Sat - kamery, alarmy i wideodomofony
Nie trać swojego czasu zadzwoń do nas, a nasza firma doradzi, zaprojektuje i zainstaluje
trans.sat@wp.pl
729 - 045 - 145

Wideodomofony z wyższej półki

Czyli wpis o zestawach wideodomofonów, których cena jest znacznie wyższa niż najtańszych modeli dostępnych na polskim rynku. Wideodomofony z wyższej półki to urządzenia, która posiadają znacznie większą liczbę funkcji.

Pierwszy zestaw to Eura VDP-10A3. Jest to wideodomofon z czytnikiem kluczy i szyfratorem JUPITER. Prezentowany zestaw wideodomofonu został wyposażony w kolorowy monitor z pamięcią, czytnik kluczy zbliżeniowych oraz szyfrator. Uwagę zwraca monitor LCD o przekątnej 7 cali. Ekran wyświetlacza jest 2 razy większy niż w modelu wideodomofonu za 350 zł. Dodatkowo urządzenie posiada następujące funkcje:

kaseta zewnętrzna wideodomofonu - sklep Warszawa

Monitor wyposażono w pamięć mogącą pomieścić do 100 zdjęć. Jest to bardzo ciekawa funkcja, która sprawia iż wideodomofony mogą stać się integralną częścią systemu alarmowego w domu. Jednorodzinny wideodomofon VDP-10A3 JUPITER z serii Eura Connect jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy poszukują prostych rozwiązań wykonanych w wysokiej jakości.

 

wideodomofony - monitor 7 calowyOprócz standardowych spotykanych funkcji komunikacji z osobą odwiedzającą posesję, podglądu otoczenia kamery, a także sterowania ryglem przy wejściu na posesję, wideodomofony tej serii umożliwiają obsługę drugiego wyjścia, np. bramy. Wideodomofon został wyposażony w 16 dźwięków powiadomień, których głośność można dostawać wg swoich potrzeb.

Montowana natynkowo kaseta zewnętrzna wideodomofonu VDA-80A3, to urządzenie charakteryzujące się nowoczesną stylistyką, a także błękitnie podświetlanym szyfratorem. Kasetę wideodomofonu wyposażono w kamerę rejestrującą obraz w rozdzielczości 700 TVL i obiektywem, który umożliwia polu widzenia o kącie 53º. Wejście na teren posesji jest możliwe poprzez wpisanie odpowiedniego kodu, przy użyciu dotykowego szyfratora wideodomofonu, a także za pomocą czytnika zbliżeniowego, obsługującego breloki i karty dołączone do zestawu z wideodomofonem. Koszt zestawu oscyluje w graniach 900 zł.

 

wideodomofon - schemat montażu - przykład instalacji: Warszawa


Znacznie droższy rodzaj wideodomofonu to zestaw wideodomofonowy Kenwei KW-1380MC-600 KW-703FC, którego koszt zakupu to ponad 1900 zł. W skład zestawu wchodzi:

Wideodomofony tej klasy należą do ścisłej elity, które pokazują prawdziwe możliwości wideodomofonów cyfrowych. Oprócz o wiele lepszych właściwości optycznych:

Wideodomofony tej klasy posiadają szereg dodatkowych funkcji takich jak: maksymalna obsługa 4 wejść oraz możliwość podłączenia 3 dodatkowych monitorów do zestawu z wideodomofonem. Zestaw ten może zostać rozbudowanych o  GSM Ropam, który umożliwia:

wideodomofony Warszawa - najdroższy zestaw

wszystkie wpis

 

Devilart - strony internetowe dla firm