Szybki transport paczki do odbiorcy


Szukając najlepszej firmy kurierskiej często wybieramy między najbardziej popularnymi markami losowo wchodząc na ich strony i porównując oferty. Czasy w których konieczne było szukanie najlepszego przewoźnika dawno odeszły do lamusa. Dziś dzięki nam będziesz w stanie porównać aż 8 przewoźników dzięki którym wybierzesz najbardziej odpowiadającego tobie w konkretnej sytuacji. Z naszą porównywarką jesteś w stanie bardzo szybko znaleźć nie tylko najtańszego ale i najlepszego przewoźnika i otrzymać szybką obsługę. Obsługujemy najbardziej popularne i szanowane firmy kurierskie działające na ternie Polski. 

Korzystając z naszych usług otrzymujesz również dostęp do narzędzi udostępnianych przez naszych podwykonawców umożliwiające śledzenie przesyłek i bieżące monitorowanie ich statusu. Warto zauważyć że jako podwykonawcy wykorzystujemy porównywarki cenowe które informują Państwa o aktualnych warunkach korzystania z takiej usługi i maksymalnych gabarytach paczki. 

Śledzenie przesyłek DPD. 

Korzystanie ze śledzenia przesyłek to niemal norma w dobie obecnych przesyłek kurierskich. Dzięki szeroko pojętemu śledzeniu przesyłek jesteśmy w stanie na bieżąco sprawdzać gdzie znajduje się nasza paczka a także jaki jest przewidywany czas dostawy. Opcja śledzenia przesyłek pozwala również na nasza własną organizację czasu jeżeli chodzi o nasze obowiązki, szczególnie jeżeli mówimy o dostawcy DPD który nie oferuje opcji dostarczenia paczki do paczkomatu. Forma śledzenia przesyłek odbywa się za pośrednictwem specjalnej podstrony, lub aplikacji w której dzięki ciągowi znaków jesteśmy w stanie sprawdzić na jakim etapie znajduje się nasza paczka tj. 

  • Przyjęta w magazynie 
  • Transportowana między oddziałami 
  • Przyjęta w oddziale 
  • Wydana do doręczenia. 

Taka specyfikacja ułatwia kontrolę nad procesem dostarczenia paczki przez nas jako klientów i pozwala nam się czuć bezpieczniej jeżeli chodzi o nasz ładunek. Warto zauważyć że w przypadku paczek z bardziej wartościowa zawartością używać opcji ubezpieczenia w przypadku zgubienia.